Strona internetowa hotelu z Krakowa

projekt strony internetowej dla hotelu ALEF z Krakowa

Najnowsza realizacja strony internetowej to projekt dla hotelu ALEF z Krakowa. Pod znakiem Alef działa zarówno trzygwiazdkowy hotel jak i usytuowana przy nim restauracja. Hotel Alef usytuowany jest w połowie drogi pomiędzy dawną Żydowską dzielnicą Kazimierz, a oddalonym o 5 minut spaceru Zamkiem Wawelskim oraz Rynkiem Głównym Starego Miasta. W hotelu znajduje się 35 pokoi: jedno i dwuosobowych, oraz przestronny, stylowo urządzony pokój o podwyższonym standardzie (Deluxe).

Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej, która odda atmosferę panującą w hotelu a także ukaże oryginalny wystrój: dzieła sztuki, rzeźby i fotografie. Idealnym rozwiązaniem do zaprezentowania hotelu jest wirtualny spacer. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na wirtualne spacerowanie po obiekcie, powiększanie wybranych elementów – na przykład obrazów, aby lepiej im się przyjrzeć. To wszystko z odpowiednią muzyką w tle, która dodatkowo wzbogaca wrażenia z wirtualnego spaceru.
(więcej…)

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Strona internetowa hotelu z Krakowa została wyłączona

Strona internetowa dla zakładu drobiarskiego

Ostatnia realizacja MrHelp.pl to strona internetowa firmy Drob-Bogs w 4 wersjach językowych z katalogiem produktów. Firma Drob-Bogs należy do najnowocześniejszych ubojni drobiu w Europie. Produkcja świeżych i mrożonych produktów drobiowych odbywa się tu przy pomocy najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn znanej marki MEYN oraz systemów suchego schładzania i głębokiego zamrażania. Zakład dysponuje własną chłodnią składową o pojemności 4 000 ton oraz biologiczną oczyszczalnią ścieków.

 

Na potrzeby strony internetowej wykonaliśmy również sesję fotograficzną zakładu (pomieszczenia, teren wokół firmy). Dodatkowo wykonana sesja fotograficzna produktów firmy Drob-Bogs wzbogaciła stronę WWW firmy. (więcej…)

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Strona internetowa dla zakładu drobiarskiego została wyłączona

Projekt strony internetowej dla firmy przetwarzającej stłuczkę szklaną

Nasz ostatni projekt dotyczył wykonania strony internetowej dla firmy zajmującej się recykling’iem stłuczki szklanej – ROMINEX.Główne założenia i wymagania dla projektu strony WWW to:

  • strona musi posiadać 4 wersje językowe (polska, angielska, niemiecka oraz rosyjska)
  • łatwy i prosty sposób kontaktu potencjalnego Klienta z firmą (formularz kontaktowy, dynamiczna mapa, dane teleadresowe widoczne w nagłówku)
  • atrakcyjna galeria ze zdjęciami/video
  • możliwość łatwej zmiany treści, dodawania oraz usuwania zdjęć z galerii – czyli panel administracyjny (CMS)

W trakcie prac pojawiło się zapotrzebowanie na dobrej jakości fotografie, które można wykorzystać na potrzeby strony internetowej, ale również w materiałach marketingowych firmy Rominex. (więcej…)

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Projekt strony internetowej dla firmy przetwarzającej stłuczkę szklaną została wyłączona

Projekt strony internetowej oraz wirtualny spacer po sali „Mega” z Tomaszowa Mazowieckiego

projekt strony internetowej dla sali Mega z Tomaszowa Mazowieckiego

Opis projektu w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.  (więcej…)

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Projekt strony internetowej oraz wirtualny spacer po sali „Mega” z Tomaszowa Mazowieckiego została wyłączona

Strona internetowa oraz szablon allegro dla firmy Kempar

Opis projektu w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce. (więcej…)

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Strona internetowa oraz szablon allegro dla firmy Kempar została wyłączona